• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Walking Dead (Živí mrtví)

Walking Dead - Bude obětí Negana opravdu Glenn?

Přidáno: 09.10.2016 09:55
Autor: Majk

Už se taky nemůžete dočka začátku 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví)? Pro zkrácení čekání dnes přinášíme video, které se věnuje rozboru posledních minut konce 6. série seriálu. Je zcela jisté, že Negan bude stěžejní postavou celé 7. série a pokud ještě někdo pochybuje o tom, že jeho obětí nebude Glenn, může shlédnout fanouškovské video, které se snaží tuto teorii potvrdit rozborem rozpočítávanky, kterou Negan při výběru použil.

Tak či onak se to dozvíme už za dva týdny, 23. 10. 2016.


0x komentář

Walking Dead - Upoutávka na 7. sérii seriálu

Přidáno: 12.09.2016 14:25
Autor: Majk

Už jen měsíc a kousek nás dělí od začátku 7. série seriálu The Walking Dead (Živí mrtví), která se začne vysílat 23. října 2016. Pro zkrácení čekání tu máme alespoň dvě malé ochutnávky, kde je u obou stěžejním prvkem Nagan, nebo spíše jeho milovaná pálka Lucille.


0x komentář

Walking Dead - Promo video E06E14 "Twice as Far"

Přidáno: 19.03.2016 13:13
Autor: Majk

Stihne si Daryl užít svou motorku delší dobu, nebo se potvrdí spekulace a rozloučí se se seriálem popraven vlastní kuší? Rozhodně je jisté, že válka s Neganem bude dlouhá a jistě některá z hlavních postav dříve či později v této sérii zemře. Nového dílu S06E14 seriálu Walking Dead s názvem Twice as Far se dočkáme už pozítří 21. března


0x komentář


  

        Registrace