Na tomto místě je Flash animace, pokud se Vám nezobrazila, zkontrolujte, jestli máte ve svém prohlížeči povolené zobrazování Javascriptu a také nainstalovaný Flash přehrávač.
 
Seriály:

Walking Dead   O seriálu Walking Dead  Walking Dead - Hlavní postavy   Walking Dead - Zajímavosti  


Aktuality Walking Dead

Walking Dead - Promo video E06E14 "Twice as Far"

Přidáno: 19.03.2016 13:13
Autor: Majk

Stihne si Daryl užít svou motorku delší dobu, nebo se potvrdí spekulace a rozloučí se se seriálem popraven vlastní kuší? Rozhodně je jisté, že válka s Neganem bude dlouhá a jistě některá z hlavních postav dříve či později v této sérii zemře. Nového dílu S06E14 seriálu Walking Dead s názvem Twice as Far se dočkáme už pozítří 21. března


0x komentář

Walking Dead - Návrat s epizodou S05E09 již za dva týdny!

Přidáno: 25.01.2015 16:47
Autor: Majk

Po dlouhé pauze už se opět blíží čas nového dílu setiálu The Walking Dead, který odstartuje epizodou S05E09 "What Happened and What’s Going On" 9. února 2015.


0x komentář

Walking Dead - Promo video S04E08 "Too Far Gone"

Přidáno: 01.12.2013 23:32
Autor: Majk

Nové promo video nám napoví, na co se můžeme těšit v 8. díle 4. série našeho oblíbeného seriálu The Walking Dead. Tato epizoda s názvem Too Far Gone se bude vysílat v pondělí 2. prosince.


0x komentář


  

        Registrace


Rychlá navigace pro seriál Walking Dead: Walking Dead - The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombií... Walking Dead - Aktuality Walking Dead - Ke stažení online zdarma Walking Dead - Hlavní postavy, herci Walking Dead - Zajímavosti, hlášky