• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Zajímavosti NCIS

Gibbs sa pridal k NCIS kvôli smrti jeho manželky a dcéry. Firma Dell sponzoruje všetky počítače a laptopy v každej sérii. Donald P. Bellisario si nebol istý, či je Mark Harmon vhodný pre úlohu Gibbsa. Presvedčila ho Harmonova úloha agenta Donovana v seriály West Wing. Agent DiNozzo je velkým fandou seriálů Airwolf a Magnum. Oba seriály vytvořil Donald P. Bellisario, který stojí i za Námořní vyšetřovací službou. Donald P. Bellisario pojmenoval Leroye Jethra po členech své rodiny. Jeho bratr se jmenuje Leroy a prostřední jméno jeho otce je Jethra. Sean Murray je nevlastní syn Donalda P. Bellisaria a jeho sestra v seriálu je i ve skutečnosti jeho nevlastní sestra. NCIS je hlavní zákonná moc a kontrarozvědka námořnictva Spojených států amerických. Spolupracují velmi těsně s místními, státními, federálními a zahraničními organizacemi. Vyšetřují mnoho vážných zločinů: Terorismus, špionáž, počítačovou kriminalitu, vraždy, únosy, hrubé zacházení s dětmi, žhářství, podvody a další…. NCIS zajišťuje prvotní bezpečnost námořnictva pro: Muže a ženy, lodě, letadla a zdroje námořnictvu po celém světě. Tři strategické priority pro NCIS jsou: 1. Prevence proti terorismu 2. Ochrana tajemství 3. Redukování kriminality. V 7. časti VII. série sa počas oboznamovania so životopisom severokórejskej agentky Kai objaví na obrazovke jeden z jej falošných občianskych preukazov - je na ňom občiankou Českej republiky. Herečka Sasha Alexander (zvláštní agentka Caitlin 'Kate' Toddová) opustila seriál v díle Soumrak (poslední z 2. řady) kvůli svému těhotenství. Timothy McGee napsal pod pseudonymem Thom E Gemcity knihu „Deep Six“. Thom E Gemcity je anagram ze jména Timothy McGee. V jednom z dílů vrah podle jeho nové knihy zabil několik lidí a chtěl zabít i Abby.

Více informací o seriálu NCIS a všechny epizody naleznete na našem fóru.


  

        Registrace