• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Zajímavosti It Crowd

V roce 2008 získal seriál ocenění International Emmy za nejlepší komediální pořad mimo Ameriku.
Katherin Parkinson původně v seriálu neměla hrát. Do role byla dosazena až poté, co ji kamarád, Chris O´Dowd, doporučil Grahamu Linehanovi.
Na internetu vznikly napodobeniny stránek, které se objevily v seriálu - Lady Problems (http://www.ladyproblems.org.uk/) - a vzniknul také kompletní intranet Reynholm Industries, vytvořený samotným Mossem (http://www.reynholm.co.uk/).
Existuje také stránka, která se objevila ve 3. sérii a je parodií na Facebook, najdete ji na www.friendface.org
Úvodní píseň seriálu vychází ze skladby Gary Numana 'Are 'Friends' Electric' z roku 1979.
Během druhé série je možné za Mossovým stolem vidět sbírku starožitných fotoaparátů jako např. Kodak Brownie nebo Bolex.
Royovy trička obsahují odkazy na dnes již kultovní videohry Space Invaders a Pac-Man. Maska, která se nachází v kanceláři Mosse (Richard Ayoade) a Roye (Chris O'Dowd) nad kávovarem, je znakem světoznámé hackerské skupiny Anonymous. Roy (Chris O´Dowd) používá ve svém počítači operační systém Windows od Microsoftu.

Více informací o seriálu It Crowd a všechny epizody naleznete na našem fóru.


  

        Registrace