• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality The Vampire Diaries

Vampire Diaries - Promo video k 2. epizodě 8. série seriálu s názvem "Today Will Be Different"

Přidáno: 23.10.2016 22:33
Autor: Lucka

Po předvčerejším odvysílání prvního dílu 8. série seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) vám přináším ukázku k 2. epizodě s názvem "Today Will Be Different", na kterou se můžeme těšit už v pátek, 28. října.Po zjištění, že někdo ze Stefanovi (Paul Wesley) minulosti může být dalším cílem Enza (Michael Malarkey) a Damona (Ian Somerhalder)zamíří Sefan s Bonnie (Kat Graham) a Caroline (Candice King)do Severní Karolíny.  Zde se Bonnie pokusí za každou cenu osvododit Enza, ať už nad ním má moc cokoliv. Ve zbrojnici mezitím Alaric (Matt Davis) spolu s Georgiem (hostující celebrita Allison Scagliotti) narazí na záhadný symbol, který může být spjatý s nadpřirozenými silami, které mohou držet kontrolu nad Damonem a Enzem a v závěru se dočká Caroline neočekávaného překvapení od Stefana.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


  

        Registrace