• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality The Vampire Diaries

Vampire Diaries - Promo video 8x05 "Coming Home Was a Mistake"

Přidáno: 12.11.2016 16:14
Autor: Lucka

Mnozí ještě ani nestihli shlédnout včerejší 4. epizodu 8. série seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) s názvem "An Eternity of Misery" a už tu pro vás máme ochutnávku z nadcházejícího dílu. Epizoda s pořadovým číslem 5 nase název "Coming Home Was a Mistake" a máme se na co těšit :).

Damon (Ian Somerhalder) při své poslední akci dokázal, že se řítí nebezpečnou cestu sebedestrukce a že možná již je za bodem, ze kterého bylo ještě návratu. Neochotný vzdát se svého bratra, musí Stefan (Paul Wesley) chtě nechtě učinit nelehké rozhodnutí, která může navždy změnit jejich vzájemný vztah.

Bonnie (Kat Graham), má zas úplně jiné starosti - jak proniknout k Enzovi (Michael Malarkey), s čímž jí poradí Caroline (Candice King), zatímco Matt (Zach Roerig) se pokusí rozluštit záhadnou krabici se zprávami, kterou obdržel. A nakonec, po tragédii, která se odehrála blízko jejich domova si Stefan a ostatní uvědomí, co je pro ně nejdůležitější.


0x komentář
Zpět na hlavní stránku
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé!


  

        Registrace