• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality The Vampire Diaries

Vampire Diaries - Video z focení promo fotek k 8. sérii seriálu

Přidáno: 16.09.2016 09:14
Autor: Lucka

Přinášíme vám video z focení promo fotografií hlavních aktérů 8. série seriálu The Vampire Diaries, která se začne vysílat v pátek 21. října 2016. Už se stejně jako já taky nemůžete dočkat nové série TVD? =)


0x komentář

Vampire Diaries - Promo video k finální epizodě 7. série 7x22 "Gods & Monsters"

Přidáno: 02.06.2016 12:14
Autor: Lucka

Přes veškeré úsilí pomoci Bonnie (Kat Graham) dostat se přes nesnáze kterým nyní čelí, si Damon (Ian Somerhalder), Enzo (Michael Malarkey) a Caroline (Candice King) uvědomují, že se jejich možnosti krátí a bude třeba přijmout drastická opatření. Jejich jedinou nadějí na záchranu Stefana (Paul Wesley), ležícího uvnitř zbrojnice, může být pomoc dvojčat Alaric.


0x komentář

Vampire Diaries - Trailer S07E19 "Somebody I Used to Know"

Přidáno: 19.04.2016 09:54
Autor: Lucka

Upoutávka na 19. díl 7. série seriálu The Vampire Diaries s názevem "Somebody I Used to Know".


0x komentář


  

        Registrace