• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Informace o seriálu The Vampire Diaries

     Už 4 měsíce se snaží Elena Gilbert(17) a její mladší bratr Jeremy(15) vyrovnat s tragickou nehodou, která se přihodila jejich rodičům. Nyní bydlí u své tety Jenny, která se jim to snaží co nejvíce ulehčit a snaží se být co nejlepším náhradním rodičem. Ellena je nejen třídní hvězda, ale je i oblíbenou a populární dívkou. Překonat ztrátu rodiny jí pomahají její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline a i její bývalý přítel Matt. Jeremimu se však nedaří vypořádat příliš dobře se žalem a ocitá se na zcestí drog, aby zmírnily jeho bolest. A ještě víc mu na bolesti přidává pohledná holka Vicky, která jej odmítá a začíná chodit raději s Tylerem. Když začne nový školní rok, staré časy se změní spolu s příchodem nového studenta Stefana Salvatora.Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Stefan a Ellena se vzájemně přitahují a tak začíná jejich komplikovaný vztah. Ellena si začne všímat někdy poněkud zvláštního chování Stefana. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny – Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku. S tímto ale nemá Stefan nic společného. Není totiž 'typickým' upírem. Po příchodu domů zjišťuje, že se vrátil jeho bratr Damon, snímž se neviděl už 15 let.Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon je takovým dalo by se říct protikladem Stefana. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Ellena se totiž velice podobá staré lásce, která se nazývala Katherine. Do Katherine byli oba bratři zamilovaní. Ona je ta, která je stvořila a díky ní započaly bratrské rozepře mezi Stefanem a Damonem. Damon nikdy nedokáže odpustit Stefanovi minulost, za kterou mu dává vinu.A nyní tito dva bratři – jeden hodný a jeden zlý – vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...

Více informací o seriálu The Vampire Diaries a všechny epizody naleznete na našem fóru.


  

        Registrace