• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Zajímavosti The Vampire Diaries

Steven R. McQueen (Jeremy) hraje mladšího bratra Niny Dobrev (Elena), ve skutečnosti je to však obráceně. Steven R. McQueen je o rok starší než Nina Dobrev. V původním pilotu byla v úvodní scéně použita píseň Panic Switch od Silversun Pickups, ale když nemohli dostat povolení k vysílání, vyměnili ji za píseň Sort Of od stejné skupiny. Pilotní díl byl natočen ve Vancouveru(stejně jako Nový měsíc (New Moon) z upíří Twilight ságy), ostatní epizody 1. série v Gruzii. Zach Roerig, Michael Trevino a Paul Wesley si zkoušeli zahrát roli Damona ještě před tím, než se ujali svých současných rolí. Přestože v seriálu chodí Elena (Nina Dobrev) se Stefanem (Paul Wesley), ve skutečném životě je její představitelka Nina Dobrev ve vztahu s Ianem Somerhalderem, který ve Vampire Diaries hraje Stefanova bratra Damona. Tato informace se na veřejnost dostala na konci května roku 2011, kdy byl pár vyfocen, jak se prochází Paříží. Představitel hlavního hrdiny Stefana Paul Wesley je manžel Torrey Devitto, která v seriálu hraje doktorku Fellovou. Nina Dobrev byla za svoji postavu Eleny Gilbert oceněna v roce 2012 cenou People's Choice Award v kategorii Oblíbená herečka v televizním dramatu. Sarah Michelle Gellar byla nabídnuta postava Rose. Sarah tuto roli s vďěčností odmítla. Chyba v seriále: V časti Blooper (2x11) Bonnie povedala Elene Nina. Damon Salvatore (Ian Somerhalder) šoféruje kabriolet Chevy Camaro z roku 1967.

Více informací o seriálu The Vampire Diaries a všechny epizody naleznete na našem fóru.


  

        Registrace