• NejlepšíSeriály.cz
 • The Walking Dead (Živí mrtví)

  The Walking Dead (Živí mrtví)

  Seriál The Walking Dead vypráví příběh o následcích apokalypsy, která vytvořila z lidí zombie a sleduje příběh skupinky přeživších, která cestuje napříč Spojenými státy a snaží se najít nový domov, bez hord zombie.
 • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)

  Seriál The Big Bang Theory nastiňuje soužití geeků a nerdů s 'normálními' lidmi. Na jedné straně je Leonard, Sheldon a jejich přátele Howarda a Rajeshe a na druhé Penny, jejich nová krásná sousedka.
 • Simpsonovi (The Simpsons)

  Simpsonovi (The Simpsons)

  Seriál Simpsonovi je jedním z nejoblíbenějších a nejznámějších televizních animovaných seriálů, který má díky své vtipnosti a originálnosti fanoušky po celém světě a vysílal se ve více než 70 zemích.
 • Top Gear UK & USA

  Top Gear UK & USA

  Top Gear se začal vysílat v roce 1977 jako běžný pořad pro motoristy. Obzvlášť od znovuzahájení v roce 2002 se ale vyvinul spíše do formátu zábavného pořadu s často šokujícími a nepředvídatelnými humornými scénami.
 • The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  The Vampire Diaries (Upíří deníky)

  Seriál vypráví příběh o Eleně a jejím mladším bratrovi Jeremym, kteří se už 4 měsíce snaží vyrovnat s tragickou nehodou jejich rodičů a o bratrských rozepří upírů Stefana a Damona, kteří se oba do Eleny zamilují.
 • Californication

  Californication

  Seriál Californication vypráví příběh o Hanku Moodym, spisovateli, který již po své první knize upadl do tvůrčí krize, kterou řeší po svém - alkoholem a užíváním si s každou, kterou potká.

Aktuality Weeds

Weeds - Weeds - Hledá se Stevie

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Majk

Ne, že by se snad ztratil, tvůrci seriálu Weeds ale hledají dítě, které by Stevieho mohlo v seriálu hrát. Až totiž uvidíme nejmladšího Botwina-Reyese příště, budou mu čtyři roky a tvůrci by rádi, aby dokázal hezky cupitat a artikulovat. Jestli máte akční dítě a cestu do Los Angeles, proč to nezkusit?

0x komentář

Weeds - Weeds - Druhá upoutávka na 7.sérii

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Šrámi92

Nancy aka Lacy LaPlant aka Nathalie Newlin, jak jsme se doslechli ve videu se dostane do vězení - to už je jasné. Podle informací se chystá sdílet celu s Ruskou Royou žijící v Americe, nebude to prý ale žádný svatoušek (nečekaně). Správce nápravného zařízení se pak má jmenovat Mrs. Garrett, a přestože paní Garrettová je ženské jméno, je ve skutečnosti chlap. Nevypadá to, že by si Nancy ještě měla dlouho spokojeně srkat kávu.


0x komentář

Weeds - Weeds - upoutávka na 7. sérii

Přidáno: 30.11.-0001 00:00
Autor: Šrámi92

Na internetu se objevila upoutávka na sedmou sérii seriálu Weeds, která se začne vysílat 27. června.0x komentář


  

        Registrace